Dünya Savaşı Z(World War Z)

Dünya Savaşı Z, yüzlerce zombinin büyük sürüleri bulunan 4 oyuncuya kadar kalp atışı yapan bir üçüncü şahıs nişancı avcısıdır. Hızlı tempolu bir oyun üzerinde duruldu, Dünya Savaşı Z ölüler aşmak için birlikte sert bir kaç mücadele birlikte hikayesini takip ediyor.

Muazzam görkemli itfaiyelerde yüzlerce zombinin savaş süreleri

Coop hikaye odaklı kampanyalar

Oyuncu vs Oyuncu vs Zombies modlarında diğer hayatta kalanlarla savaşın

Seviye altı karakter sınıfları ve daha büyük zorluklarla başa çıkmak için çeşitli silah geliştirmeleri:

Gunslinger – İlk önce soruları atlayıp ilk ateş edenlere göre, Gunslinger silahı zedelenmiş bir silahla ve ölüleri biçmek için cephane artırıcı perdeyle doldurulur.

Hellraiser – Yeterli patlayıcı herhangi bir sorunu çözebilir! Hellraisers, etkili kalabalık kontrolü için C4 ve diğer araçlarla donatıldı.

Slasher – Zarafet anlayışı olan savaşçılar için öldürmenin en iyi yolu, sizin güvenilir bıçağınızdır. Slashers, silahlı tacirlerin heyecan verici sonuçlar verirken, yakın dövüş hasarını ve etkinliğini artıran avantajlara sahip.

Medic – Bazen ölümsüzlerle savaşmanın en iyi yolu takım arkadaşlarını onlardan biri olmaktan alıkoymaktır. Stim Pistol ile donanmış Medics, hayatta kalan diğer kişileri iyileştirebilir ve kaosu kontrol altında tutabilir.

Fixer – Herhangi bir durumda çok yönlülük en yüksek önceliğe sahip olduğunda, Fixer sizin için oradadır, patlayıcı bir cephane kılıfı ve birkaç takım arkadaşı cephane onarım perdesi ile başlar.

Yok edici – Cevap ateş! Molotof kokteyli ve artan yangın hasarı ile donanmış olan Yok edici sadece ölümsüz yanıkları izlemek istiyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi Windows 7 ve üstü

CPU Çekirdeği i3-3220 / AMD A10-5700

RAM 8 GB

Ekran Kartı GF650Ti / Intel 630 / Radeon HD 5870

Depolama 35 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS 64 bit Windows 10, DX11

İşlemci Intel Core i7-3970 @ 3.50GHz

RAM 16 GB

Ekran Kartı GeForce GTX 960 / Radeon R9 280

Depolama 35 GB

Bir cevap yazın